Špecialista platobného styku - 365.invest (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
1 500 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • Sledovanie zostatkov na účtoch realitných spoločností.
  • Evidencia došlých faktúr, kontrola správnosti, kontrola štyroch očí.
  • Príprava podkladov k úhrade dodávateľských faktúr.
  • Realizácia prevodných príkazov, ale aj prevodov, ktoré je potrebné zadávať cez elektronické bankovníctvo na základe schválených pokynov.
  • Zabezpečenie plnenia termínov (DPH, dane) včasného a presného platenia účtov pri dodržaní postupov oddelenia.
  • Aktívne a samostatné vedenie zoznamu úloh a pripomínanie nesplnených termínov dodávateľom, alebo kolegom.
  • Komunikácia s bankami, príprava zmluvnej dokumentácie súvisiacej s účtami.
  • Aktívna komunikácia medzi oddeleniami.
  • Príprava objednávok na znalecké posudky k projektom pri ich expirácii.
  • Sledovanie a zaznamenávanie zmien v realitných spoločnostiach.
  • Príprava podkladov súvisiacich s činnosťou s Centrálnym depozitárom cenných papierov.
  • Zastupovanie v rozsahu bežnej prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie obchodného alebo ekonomického smeru.
  • Znalosť MS Outlook, Excel, Word.
  • Prax v danej oblasti.
  • Skúsenosti z bankovníctva sú vítané (ale nie sú podmienkou).
  • Samostatnosť a zodpovednosť.
  • Morálna bezúhonnosť.
  • Ochota zlepšovať procesy a učiť sa.

Benefity

  • 10 dní voľna navyše,
  • príspevok 100 Eur pri narodení dieťaťa,
  • otcovské voľno – 5 dní dovolenky pri narodení dieťaťa,
  • balíček pre prváčikov – školské potreby pre deti našich kolegov,
  • od 350 do 1500 Eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom pracovnom výročí,
  • zľavy u partnerov,
  • starostlivosť o duševnú pohodu. Počas roka organizujeme kurzy, workshopy či prednášky v rámci programu BeBalanced.

Informácie o pozícii:

Miesto výkonu práce: Bratislava
Dátum nástupu: ASAP
Typ úväzku – plný úväzok (zmluva sa uzatvára na dobu určitú - 1 rok)
Ponúkaný plat: 1500 EUR (v závislosti od skúseností)