Rezač potlačených kotúčov

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď
6,25 - 6,9 EUR/hod.Počas skúšobnej doby bude základná mzda navýšená o dochádzkový bonus 0,65€/hod. Po jej skončení sa základná mzda zvýši podľa zvládnutia pracovnej náplne v kategórii Junior. Príplatky za víkendy a nočnú prácu sú vyplácané podľa ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje pozdĺžne rezanie vytlačených kotúčov.
Vykonáva základné nastavenie kruhovej rezačky podľa technologického predpisu.
Vykonáva a eviduje predpísané merania.
Zodpovedá za vykonanie kontroly a evidencie elektrostatického náboja, tlačovej dĺžky jednotlivých motívov a denzity fotobunky.
Zodpovedá za vykonanie kontroly a evidencie šírky kotúča, odstupu políčka pre snímač fotobunky od okraja orezu, správnosti návinu, celkovej dĺžky potlačeného materiálu.  Porezané kotúče prepraví do skladu hotových výrobkov na vysokozdvižnom vozíku.
Zodpovedá za dodržanie prac. postupov predpísaných na TK a predpísaného výrobného plánu. Jedná sa o trojzmennú prevádzku.

-Mladý dynamický kolektív,
-príspevky na 3. dôchodkový pilier,
-športové vyžitie sa v areáli firmy (vlastný tenisový kurt),
-možnosť profesného rastu
-dobrá dostupnosť vlakom - 3 minúty od železničnej stanice Vrútky

Profesijný životopis s telefónnym kontaktom zašlite e-mailom. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.7.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz obsluhy motorových vozíkov- vítaný,
precíznosť, technická zručnosť, zodpovednosť a hlavne chuť pracovať

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

ID: 4700053  Dátum zverejnenia: 4.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,25 EUR/hod.