Asistent/ka manažéra/manažérky predajne

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Ružinovská, Bratislava
Termín nástupu
20.05.2024
Od 1 500 EUR/mesiacNástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž.: 1.660 € brutto. Nástupná mesačná mzda pri úväzku 35 hod./týž.: 1.500 € brutto. Nástupná mzda na hodinu: 9,85 € brutto + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Organizácia konkrétnej pracovnej zmeny (7-14 členov tímu)
  • Práca na pokladni s hotovosťou
  • Dostaneš zodpovednosť za finančnú hotovosť, objednávanie tovaru i cenovky.
  • Doplňovanie tovaru na predajnú plochu
  • Práca na predajnej ploche
  • Práca v sklade predajne
Ďalšie príklady typickej náplne práce:
  • Zabezpečenie správnej prezentácie tovaru na predajnej ploche
  • Komunikácia s klientami a poskytovanie vynikajúceho zákazníckeho servisu
  • Plánovanie, koordinácia a organizácia práce tímu

Na tejto pozícii budeš viesť tím a zabezpečovať plynulý chod predajne. V rámci svojej práce budeš organizovať konkrétnu pracovnú zmenu a zabezpečovať, aby bola predajňa pripravená na príchod zákazníkov. Okrem toho budeš zodpovedný/á aj za prácu na pokladni s hotovosťou, dopĺňanie tovaru na predajnú plochu a prácu v sklade predajne.

Typická pracovná doba pre túto pozíciu je od 13.30 - 22.00 hod a 38,75 hodín týždenne. Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od potrieb predajne. Rozloženie zmien v týždni si dopredu dohodneme.

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Zamestnanie v priateľskom kolektíve
  • Zamestnanie na pracovnú zmluvu v stabilnej spoločnosti
  • Možnosť čerpať zálohy 2x do týždňa
  • Príspevok na stravovanie a zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • Zamestnanecká aplikácia s čerstvými informáciami a pravidelnými súťažami
  • Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť home office
  • Firemné akcie a teambuildingy

V prípade záujmu nám neváhaj zaslať svoj životopis na: [email protected] alebo kontaktuj našu bezplatnú zákaznícku infolinku: 080221222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • Ukončené SŠ vzdelanie (min. výučný list)
  • Fyzická práca
  • Dobrá výslovnosť
  • Skúsenosti z obchodu/maloobchodu/potravín výhodou
  • Vedenie menšieho tímu ľudí výhodou

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kalayová
Tel.: +421918856703