Logo BDL consult, s. r. o.

Junior projektant TZB - zdravotechnické inštalácie

BDL consult, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacNástupná mzda sa môže líšiť vzhľadom na úroveň práce s Autodesk Revit, prípadne s predošlými skúsenosťami s projektovaním. K štandardnej mzde vyplácame koncoročné odmeny do výšky podľa individuálnych zásluh a celkového výsledku firmy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Projektovanie vnútorných rozvodov ZTI v software-i Autodesk Autocad a Autodesk Revit (vieme aj zaškoliť)
  • Práca vo väčšom tíme projektantov na zákazkách stredného a väčšieho rozsahu
  • Navrhovanie riešení pre zdravotnotechnické inštalácie v rôznych typoch budov
  • Komunikácia s klientmi a dodávateľmi
  • Typický deň na pracovnej pozícii zahŕňa návrh a riešenie technických problémov v projektoch, komunikáciu s kolegami a klientmi a prácu s nástrojmi Autodesk Autocad a Autodesk Revit
  • Pracovná doba pre pozíciu Projektant TZB - zdravotechnika je zvyčajne 8 hodín denne, od pondelka do piatku.

  • Práca na veľkých projektoch
  • Projektovanie v BIM-e
  • Spolupráca s najväčšími stavebnými a projekčnými firmami na trhu
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie + bonusy
  • Kurzy anglického jazyka na pracovisku
  • Možnosť rastu a rozvoja v oblasti zdravotechniky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB - zdravotechnické inštalácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodest Revit - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť a aktívny prístup
  • Efektivita v plnení úloh a dodržiavaní časových plánov
  • Schopnosť pracovať v tíme a spolupracovať s ostatnými oddeleniami

BDL consult je projekčná, konzultačná a inžinierska kancelária, ktorá poskytuje zákazníkovi komplexné riešenia v oblasti vodného hospodárstva a technických zariadení budov. Kladie silný dôraz na ekológiu, ekonomiku návrhu a technické spracovanie podľa platnej legislatívy a príslušných technických noriem.
V súčasnosti u nás pracuje 8 projektantov, spolupracujeme aj so Stavebnou fakultou. Sme členom Technickej komisie TK 1 - Vodovody a kanalizácie, Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Čeginik
Tel.: +421904560674