Logo Copo Slovakia s.r.o.

Technik údržby

Copo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drevárska 23, 902 01 Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3. zmennej prevádzke
- zabezpečenie bezporuchového stavu zariadení
- vykonávanie dennej údržby a pravidelnej preventívnej údržby na strojoch a zariadeniach, formách a nástrojoch
- diagnostika porúch a ich odstránenie
- návrh nápravných opatrení
- vedenie záznamov o preventívnej a nápravnej údržbe, o úpravách strojov a zariadení,
- spravuje sklad náhradných dielov, vedie záznamy o spotrebovaných náhradných dielov,
- zodpovedá za pridelený majetok spoločnosti,
- zodpovedá za poriadok na pracovisku, 5S
- dodržiavanie predpisov BOZP a ochrany životného prostredia v súlade s politikou trvalej udržateľnosti a používanie predpísaných pracovných odevov a ochranných pracovných prostriedkov

-13. plat

-príspevok na stravu

-moderné a nové pracovné prostredie

-možnosť podieľať sa na budovaní spoločnosti, byť pri zavádzaní nových procesov a projektov v spoločnosti

-individuálny kariérny program

-bezproblémové parkovanie

-nachádzame sa blízko vlakovej stanice, takže dostupnosť je aj peši (sme v meste, nie za mestom)

-sme malá spoločnosť, kde sa všetci poznáme a dobre si vychádzame

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Postupne budeme kontaktovať všetkých, ktorí spĺňajú potrebné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda je prehľad a prax vo výrobnej oblasti

-znalosť vyhlášky 508/2009 Z. z.

-§ 21 samostatný elektrotechnik

-ďalšie odborné oprávnenia na obsluhu technických zariadení výhodou (zváranie, TNS, zdvíhacie  zariadenia a pod.)

-zodpovednosť a dodržiavanie predpisov

-technické premýšľanie a videnie

Copo Group je španielska spoločnosť s dlhodobými skúsenosťami v automobilovom priemysle, pôsobiaca v Európe a v Latinskej Amerike. Na Slovensku sa nová pobočka etabluje v priemyselnom parku v Pezinku. https://www.grupocopo.com/en/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Hrachová
Tel.: +421948944087