Motion grafik a video editor

Diamond Media s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 000 EUR/mesiacPravidelné príplatky niekoľko krát do roka Bonusové odmeny za prácu navyše 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kryptomagazín hľadá do svojho tímu šikovného video strihača a motion grafika, ktorý chce kariérne rásť v jednom z najrýchlejšie rastúcich online magazínov na Slovensku.

Tvojou úlohou bude:

Strihať rozhovory a videá
Postprodukcia videí
Pridanie a tvorba motion grafiky do videí
Pridanie vhodných video efektov do videí
Vymyslieť kreatívu aby video upútalo diváka na sociálnych sieťach

Možnosť práce z domu, podľa dohody
Pravidelné kurzy a školenia
Účasť na konferenciách a meetingoch veľkých značiek a investičných fondov
Teambuildingové aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Audition - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Na Kryptomagazíne nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách, ekonomike, financiách a decentralizovaných technológiách. Patríme medzi top 30 najčítanejších portálov na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci