Sestra na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie + Pôrodná asistentka na pôrodnú sálu

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Partizánska 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 520 EUR/mesiacHorná hranica obsahuje príplatky za soboty, nedele ako aj 13.plat, 14.plat. Bližšie informácie na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu gynekologicko-pôrodníckej nemocnice Sanatorium Koch  v Bratislave hľadáme zodpovednú a príjemnú sestričku na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie a hľadáme aj pôrodnú asistentku. Práca je na zmeny (denná, nočná).

  • Stabilnú prácu v príjemnom kolektíve a peknom prostredí
  • náborový príspevok vo výške 4000€
  • vyplatíme za Vás stabilizačný príspevok
  • 13. a 14. plat
  • Stravovanie v našej  jedálni za výhodnú cenu 1,50 €
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť v našom zariadení zdarma
  • Teambuildingové akcie: pravidelné firemné podujatia na zlepšenie teamovej spolupráce

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborné komunikačné schopnosti: Schopnosť efektívne komunikovať s klientmi, kolegami
  • Reprezentatívne vystupovanie: príjemné a profesionálne správanie
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Pozitívny prístup a flexibilita

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov