Pracovník potravinárskej výroby

GROTTO, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiac750€ - 866€/ brutto podľa pracovného zaradenia + príplatky podľa zákonníka práce za soboty, nedele a sviatky + dochádzkový bonus 50 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rôzne pracovné náplne, podľa zaradenia:

Plnenie bagiet podľa pokynov nadriadených

Umývanie gastronádob

Čistenie a krájanie zeleniny

Vozenie pečiva k výrobným linkám

Sanitácia výrobných priestorov a strojov

Dopĺňanie surovín do gastronádob určených pre výrobné linky

Pomocné práce na normovaní ( ručné krájanie surovín ako napr vajíčka, šalát )

Dopĺňanie ochranných pomôcok vo výrobe / šatniach /

Váženie a vynášanie odpadu z výrobných liniek

Dopĺňanie prepraviek do strediska odoberania hotových výrobkov

Pomocné práce pri nárezovom stroji ( odbaľovanie šuniek, syrov , salám )

Zostavenie dressingovacieho stroja pri začiatku pracovnej zmeny a správne rozloženie a umytie na konci dňa

- dochádzkový bonus 50€

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis.

U všetkých dokumentoch zaslaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu
- fyzická zručnosť
- dobrý zdravotný stav ( páca v stoji )

Firma Grotto, a.s. vznikla v roku 1997 a len vďaka vám trvá dodnes. Zaoberáme sa výrobou bagiet, bagetiek, tortíl, sendvičov a panín. Počas 25 rokov sme neustále zlepšovali receptúry a skvalitňovali výber dodávateľov, aby ste z našich produktov mali ten najlepší pôžitok. Naša výroba sa stále rozrastá a preto hľadáme do nášho tímu nových kolegov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kuzmická
ID: 4820876  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac