Logo helloly GmbH

IT Customer Care Agent (w/m/x)

helloly GmbH

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Poskytovanie technickej podpory našim zákazníkom v oblasti Webhosting a Domain.
  • Testovanie produktov a spolupráca pri ich navrhovaní.
  • Vytváranie znalostnej databázy.
  • Komunikácia so zákazníkmi cez email a telefón.

  • Môžeš pracovať z pohodlia tvojho domova
  • Máš možnosť si prispôsobiť pracovný čas podľa tvojich potrieb
  • U nás máš k dispozícii moderné IT vybavenie pre prácu z domu
  • Získavaš prístup k školeniam a ďalšiemu vzdelávaniu, aby si sa mohol stále zlepšovať
  • Môžeš aktívne prispieť k rozvoju našej spoločnosti
  • Máme vlastnú kultúru a rodinné prostredie, žiaden korporat
  • Môžeš sa naučiť nemecký jazyk, čo ti pomôže v tvojom budúcom kariérnom raste
  • Okrem toho ponúkame aj ďalšie výhody, ktoré ti radi predstavíme pri pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
Joomla - Mierne pokročilý
PHP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Absolvovali ste technické štúdium a v ideálnom prípade už máte skúsenosti s technickou podporou

Staráte sa o prichádzajúce otázky ako aj samostatné hľadanie odpovedí a riešite problémy

Poznáte WordPress, Joomla a podobné aplikácie

FTP, SSH a spol. pre vás nie sú cudzie slová

Vysoká miera iniciatívy a osobnej zodpovednosti

Dobrá znalosť angličtiny v písomnom a hovorenom prejave, znalosť nemčiny výhodou

Skúsenosti s KI Prompting a so systémami umelej inteligencie výhodou

Pobyt v EÚ alebo pracovné povolenie EÚ

Životopis v anglickom jazyku vítaný

helloly® - odborníci už viac ako 20 rokov

V spoločnosti helloly sme hrdí na naše prvotriedne služby a férové ceny. Našim zákazníkom ponúkame dokonalú webhostingovú platformu na realizáciu ich nápadov online. Rozširujeme náš tím a hľadáme nových zanietených kolegov do oddelenia IT podpory/ starostlivosti o zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michael Neumann