Šalovač/Tesár/Murár/Pozemné práce - Rakúsko

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
priebežne počas roka 2024
18,79 EUR/hod.+ 26,40 diéty/odpracovaný deň + 15,eur príspevok na ubytovanie/odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rakúsku firmu hľadáme tesárov - šalovačov na systémy (Doka, Peri, Framax, Hünebeck, etc.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je určená na 18,79€ na hodinu brutto ( podľa vášho vzdelania a skúseností). Za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 26,40€ + príspevok na ubytovanie vo výške 15€.

+ 13 a 14 plat v roku
+ 5 týždňov platenej dovolenky

- Pracuje sa na rakúsku zmluvu
- Overený zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- Ubytovanie zabezpečené a hradené uchádzačom (v niektorých prípadoch firmou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska spoločnosť, ktorá sa orientuje na stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

murár, tesár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vyučený murár, tesár, šalovač alebo dlhoročná prax
- Nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa na stavbe (A2 min.)
- Prax minimálne 2 roky
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod.
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Tel.: +421948355540
ID: 4793846  Dátum zverejnenia: 6.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 18,79 EUR/hod.