Samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad Malacky, Bernolákova, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacNástupný plat minimálne 1 500,- €/brutto/mesiac v závislosti podľa odpracovaných rokov + možnosť uplatnenia osobného príplatku k platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rámcová náplň práce:

  • úzko spolupracuje s Útvarom výstavby a životného prostredia
  • vydáva územnoplánovacie informácie, záväzné stanoviská k stavbám ako dotknutý orgán územnej samosprávy podľa zákona č. 200/2022 Z. z. o územnom plánovaní
  • rieši umiestňovanie stavieb a určuje územno-technické, urbanistické, architektonické, dopravné a environmentálne požiadavky na ich projektovanie a uskutočňovanie
  • plní ďalšie úlohy podľa potrieb útvaru strategického rozvoja

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberu uchádzača
- štruktúrovaný profesijný životopis s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 31. mája 2024 na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky (neakceptuje sa posledný deň lehoty ako dátum odoslania na podacom lístku pošty).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie tech.zamerania, primárne stavebného, architektúry a manažmentu alebo VŠ vzd. právneho zamerania s preukázateľnou praxou v oblasti legislatívneho procesu povoľovania stavieb alebo stredoškolské vzd.s preukázateľnou praxou povoľovania stavieb

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov