Upratovač/upratovačka

Ochrana a bezpečnosť SE, s.r.o.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.06.2024, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi pobyt na čerstvom vzduchu a práce so záhradnou technikou?

V letnom období Vás čaká kosenie trávy, údržba zelene, zber odpadu, v zime údržba chodníkov, posyp štrkom, odstraňovanie snehu a pod. Súčasťou náplne sú aj iné práce spojené s čistením a údržbou dokončených častí stavby v objektoch Elektrárne Mochovce.

V tom prípade hľadáme práve Vás...

Zamestnanecké výhody, benefity

Poskytnutie stravy podľa platných právnych predpisov - poskytujeme finančný príspevok v sume 4,05 € za odpracovaný deň.

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu počas pracovných dní s úväzkom 37,5 hod týždenne s možnosťou práce nadčas

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4830634  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac