Opatrovateľ/opatrovateľka

PROVIDENTIA

Miesto práce
Sereďská 308/5, 925 21 Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacpríplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu opatrovateľov hľadáme šikovného, spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý pracuje tímovo a zodpovedne. Pošli nám svoj životopis alebo zavolaj na telefónne číslo a pridaj sa k nám!

Aká bude tvoja náplň práce?

- Starostlivosť o fyzické osoby, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby v zariadení pre seniorov a špecializovanom zariadení

- Vedenie záznamov z procesu opatrovateľskej starostlivosti v IS Cygnus

- Vytváranie bezpečného a domáceho prostredia klientom v našom zariadení

- Kompletná opatrovateľská starostlivosť o klientov v našom zariadení

- Pomoc klientom pri hygiene, stravovaní a dennom režime

- Tímová spolupráca s ostatnými kolegami

- štvrťročné odmeny
- mimoriadne odmeny
- 2 dni manažérskeho voľna počas roka
- stravovanie vo vlastnej stravovacej prevádzke
- príspevok na stravu
- príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%
- možnosť rehabilitácie na pracovisku,
- zabezpečujeme odborné školenia a poskytujeme priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný odborný rast

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Certifikát z opatrovateľského kurzu nie je podmienkou. Výhodou je skúsenosť v opatrovateľskej práci.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Očakávame schopnosť pracovať v tíme, vysokú mieru empatie, trpezlivosti, spoľahlivosti a ochoty pomáhať
- Výpis z registra trestov/bez záznamu

- Všeobecné spôsobilosti: digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)

Antonius senior centrum Sládkovičovo je moderné zariadenie poskytujúce sociálne služby v špecializovanom zariadení a zariadení pre seniorov s celoročnou pobytovou formou.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.