Logo Tabačka Kulturfabrik - Občianske združenie BONA FIDE

Kuchár v Tabačke

Tabačka Kulturfabrik - Občianske združenie BONA FIDE

Miesto práce
Gorkého 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 500 EUR/mesiacMzda je uvedená ako základná. Tvoju odmenu nastavíme podľa tvojich skúseností a zručností a tvoj prínos k výsledku tak, aby ťa motivovala.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

‍ Zmenový kuchár - hľadáme do Tabačka Kulturfabrik! ️
Máme otvorenú pozíciu pre zmenového kuchára, ktorý bude hýbať vecami v kuchyni nášho kultúrneho centra Tabačka Kulturfabrik. Ak máš vášeň pre varenie, kreativitu a chuť pridávať jedinečný zážitok do každého jedla, si ten pravý pre nás!

Čo od teba očakávame:
Kreatívne vytváranie menu pre náš gastronomický ekosystém.
Zodpovednosť za fungovanie kuchyne s ohľadom na ekonomickú efektívnosť.
Spolupráca na organizácii eventov v Tabačke a festivalu.

Náplň práce:
Poctivá a kvalitná príprava skvelého jedla pre našich návštevníkov.
Efektívna prevádzka kuchyne, využitie všetkých zdrojov s ohľadom na ekonomiku a životné prostredie.
Hospodárne nakladanie so surovinami a vybavením a organizácia skladov.
Zodpovednosť za kvalitu jedál a dodržiavanie všetkých hygienických pravidiel.

Pracovné prostredie:
Pracuj v jedinečnej otvorenej kuchyni, kde každý môže vidieť tvoje kuchárske umenie.
Prejav sa v neformálnej atmosfére a buď sám sebou.

#JobAlert #ZmenovyKuchar #TabackaKulturfabrik #GastroMagic

‍ Čo ti ponúkame:
Príležitosť pracovať v kreatívnom prostredí.
Možnosť podieľať sa na tvorbe jedinečného jedálnička.
Skvelý tím plný nadšených ľudí.
Priestor pre tvoje nápady a inovácie.
Dobré finančné ohodnotenie.
Stabilita práce a príjmu.
Voľný vstup na naše akcie, koncerty a predstavenia v Tabačke.

Pošli nám svoj životopis a motivačný list na adresu [email protected], napíš nám o tom, prečo by si chcel v Tabačke pracovať. Ak budeš spĺňať výberové kritériá, pozveme ťa na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, flexibilita
Bezúhonnosť, spravodlivosť, čestnosť
Minimálne 2 ročné skúsenosti na pozícii kuchára
Dobrý prehľad a záujem o súčasné gastro trendy
Zvládne každý jeden úkon z pohľadu kuchynskej zručnosti, výroby jedál až po technickú oblasť
Schopnosť učiť sa, chcieť dodržiavať a zlepšovať správne postupy.
Schopnosť rýchlo reagovať a prispôsobovať sa daným nečakaným situáciám, tzv. improvizovať. Nepodliehať stresu a panike a s chladnou hlavou vedieť vyriešiť akúkoľvek situáciu a to vždy v maximálnej miere s ohľadom na zákazníkov a samotnú Tabačku Kulturfabrik.

Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Tabačka kultivuje priestor o rozlohe 2500 m2, ktorý sa nachádza v areáli bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici a slúži na prezentáciu a produkciu súčasného umenia, spolupráce s partnermi z rôznych oblastí, angažuje sa v spoločenskom dianí a podporuje lokálne komunity. Propaguje a podporuje multikultúrnu spoločnosť, otvorený spôsob zmýšľania, experiment a kreativitu. História Tabačky Kulturfabrik (a občianskeho združenia Bona Fide, ktoré centrum prevádzkuje) je známa dlhodobou prácou v rámci košických komunít, aktívnou účasťou na budovaní kultúrnej infraštruktúry v Košiciach a propagáciou nezávislej kultúry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Jakab
Tel.: +421918380962