Recepčná / pokladníčka servisných služieb

Todos Panónska s. r. o.

Todos Panónska s.r.o. - CUPRA, RAM, Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge autorizovaný predaj a servis,
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacBližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt so zákazníkom
- telefonická, emailová komunikácia
- starostlivosť o komfort zákazníka ( káva,čaj,voda...)
- práca s registračnou a hotovostnou pokladňou
- príprava podkladov pre účtovníctvo
- spracovanie prijatej a odoslanej pošty
- obsluha náhradných vozidiel
- pomocné práce pre oddelenie servisných služieb (objednávanie a oslovovanie zákazníkov)
- popredajné služby
- začiatok pracovnej doby jeden týždeň 8,00 hod, druhý týždeň 10,00 hod. (7,5 hodinová pracovná doba )

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity ako napr.výhody pri kúpe,či servisovaní Vášho vozidla, referenčný bonus, vernostné, vzdelávanie, talent menežment, zapožičanie vozidla na súkromné účely, príspevok na rekreáciu, zľava na zariadenie Xmarton a iné...
- možnosť dlhodobého a stabilného zamestnania

Váš životopis s priloženou fotografiou ako aj motivačný list zasielajte výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemný vzhľad a vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- rozvinutá práca s PC
- samostatnosť a dôslednosť pri práci
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- ochota učiť sa a pracovať na sebe
- odolnosť voči stresu
- teamový hráč

Spoločnosť Todos Panónska je autorizovaným predajným a servisným miestom pre značku Cupra a americké značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO a CORVETTE.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Garaiová