Asistentka

Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky

Miesto práce
Úrad pre územné plánovanie a výstavbu SR, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 736,5 EUR/mesiacPlat je poskytovaný podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Na ocenenie mimoriadnych osobných schopností a dosahovaných pracovných výsledkov môže byť poskytnutý osobný príplatok až vo výške 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Zabezpečovanie informačnej, organizačnej a evidenčnej práce sekretariátu v ústrednom orgáne štátnej správy alebo u zamestnávateľa na celoštátnej úrovni.

V rámci hlavnej činnosti vykonáva:

vedie evidenciu došlej pošty a zabezpečuje distribúciu podľa rozdelenia,

​vedie evidenciu a zabezpečuje nákup reprezentačných výdavkov,​

koordinuje plnenie úloh vyplývajúcich z pokynov riaditeľa kancelárie generálneho tajomníka služobného úradu a zabezpečuje elektronicky odpočtovanie úloh,

vedie evidenciu dokumentov a ich archivovanie v súlade s internými predpismi podľa

registratúrneho poriadku,

vedie evidenciu dochádzky zamestnancov organizačného útvaru,

vedie evidenciu reprezentačných výdavkov,

zabezpečuje denný program riaditeľa kancelárie generálneho tajomníka služobného úradu,

spolupracuje s riaditeľmi sekcií, odborov a iných organizačných zložiek pri zabezpečovaní úloh,

podieľa sa na organizovaní služobných ciest vedúcich zamestnancov,

zodpovedá za zápis a zadávanie úloh z porád vedenia a kontrolu ich plnenia.

Samostatné ucelené rutinné práce zvládnuteľné v rámci existujúcich štandardov alebo zabezpečovanie agend spravidla so značným rozsahom väzieb v rámci súboru vykonávaných činností, s prípadnou spoluprácou s organizačnými útvarmi v rámci príslušného úseku,so zodpovednosťou za výsledky práce ovplyvňujúce činnosť jednotlivcov i pracovných kolektívov mimo vlastného organizačného útvaru.

Zamestnanecké výhody, benefity

- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas,

- vyššia výmera dovolenky,

- pružný pracovný čas,

- príspevok zamestnávateľa na III. pilier

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikačné zručnosti, flexibilita

​Výhodou je odborná prax v štátnej správe.​

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky vznikol 1. júna 2022 na základe rozhodnutia parlamentu. Odo dňa svojho zriadenia vykonáva všetky činnosti potrebné k zabezpečeniu riadneho chodu úradu a k prechodu práv a povinností v oblasti územného plánovania, výstavby a vyvlastnenia podľa doterajších všeobecne záväzných právnych predpisov z Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky na úrad od 1. januára 2023.
ID: 4821693  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 736,5 EUR/mesiac