Logo VGP - industriálne stavby, s.r.o.

Stavbyvedúci

VGP - industriálne stavby, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinovanie, organizácia a plánovanie činnosti stavebných prác podľa technickej dokumentácie
  • Dodržiavanie požiadaviek kvality podľa zmluvy s objednávateľom v zmysle platných technických noriem
  • Kontrola dodržiavania predpísanej kvality prác a taktiež pracovné a technologické postupy, predpisy BOZP
  • Vedenie administratívnych prác stavby (denné záznamy stavby a iné)
  • Zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
  • Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
  • Riadenie prác subdodávateľov
  • Kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
  • Riadenie stavebných technikov a ďalších pracovníkov na stavbe
  • Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
  • Komunikácia na stavbe, riadenie prác, ľudských zdrojov, dodávok materiálov a strojov

  • služobné motorové vozidlo
  • služobný mobil a notebook
  • možnosť odborného vzdelávania a rozvoja
  • teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, Technické, autorizácia stavbyvedúci vyhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Project - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a dodržiavať ju
  • Skúsenosť s prípravou a vyhodnocovaním harmonogramov
  • Technické myslenie, organizačné a hodnotiace schopnosti
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, zmysel pre detail
  • Znalosť CENKROS je výhodou
  • Znalosť anglického jayka je výhodou

Sme paneurópskym developerom, riadime a vlastníme vysokokvalitné logistické a polopriemyselné stavby. Využívame plne integrovaný obchodný model s kapacitami a dlhodobými skúsenosťami naprieč hodnotovým reťazcom, od nadobudnutia pozemkov až po rozvoj a riadenie majetku a nehnuteľností. Začínali sme ako stavebná spoločnosť a dnes je naším strategickým zameraním rozvoj veľkých obchodných parkov pre viacerých nájomcov. Sme rodinný podnik, ktorý pôsobí v 17 európskych krajinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomira Mravcová
Tel.: +421918770655